Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro biudžetinių įstaigų centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus buhalterių aptarnaujamos įstaigos

Eil. Nr. Pavardė, vardas Aptarnaujama įstaiga
1. Bertašienė Genovaitė Skyriaus vedėja
2. Adomavičienė Lina Plungės specialiojo ugdymo centras
3. Abrutienė Rita Plungės rajono savivaldybės Šateikių kultūros centras Plungės rajono Liepijų mokykla 
4. Bernotienė Akvilė Plungės rajono savivaldybės Žlibinų kultūros centras Plungės lopšelis darželis „Vyturėlis“
5. Armalienė Vaida Plungės lopšelis – darželis „Rūtelė“
6. Burbienė Dalia Plungės visuomenės sveikatos biuras, Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka; Plungės specialiojo ugdymo centras
7. Grikštaitė Asta (vedėjos pavaduotoja) Plungės priešgaisrinės apsaugos tarnyba Plungės rajono Platelių meno mokykla
.8. Jonušienė Regina Plungės rajono Alsėdžių  Stanislovo Narutavičiaus gimnazija
9. Juškienė Bronė Plungės Senamiesčio mokykla
10. Kasiliauskienė Bronė Plungės rajono savivaldybės kultūros centras
11. Kaulienė Edita Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija
12. Kaulienė Elena Plungės rajono Liepijų mokykla
13. Krolienė Nijolė Plungės lopšelis – darželis „Pasaka“
14. Liupkevičienė Daiva Plungės lopšelis – darželis „Raudonkepuraitė“
15. Mažeikienė Rasa Plungės lopšelis – darželis „Nykštukas“ Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla
16. Mockienė Birutė Plungės „Saulės“ gimnazija 
17. Maslauskienė Rasa Plungės rajono viešoji biblioteka
18. Pupšienė Danutė Plungės lopšelis – darželis „Saulutė“
19. Rimeikytė Danutė Žemaičių dailės muziejus, Plungės turizmo informacijos centras
20. Rimkienė Virgina Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija,  Žem. Kalvarijos kultūros centras
21. Ročienė Marytė Plungės Babrungo progimnazija Plungės „Ryto“  pagrindinė mokykla Plungės Senamiesčio mokykla
22. Šauklienė Rima Plungės rajono Kulių gimnazija,  Plungės rajono savivaldybės Kulių kultūros centras
23. Šipalienė Diana Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla
24. Šleinienė Dainora (vedėjos pavaduotoja) Plungės „Ryto“  pagrindinė mokykla
25. Šlyžienė Laima Plungės sporto ir rekreacijos centras
26. Vaičiulienė Laimutė Plungės socialinių paslaugų centras
27. Virkšienė Dovilė Nėštumo ir gimdymo atostogos
28. Žalimienė Raselė Plungės krizių centras,  Plungės socialinių paslaugų centras
29. Žilinskienė Alma Plungės lopšelis – darželis „Vyturėlis“
30. Žlibinienė Nijolė Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centras