Menu Close

KOVO 21 D. KVIEČIAME MINĖTI ŽEMĖS DIENĄ KARTU!

KOVO 21 D. KVIEČIAME MINĖTI ŽEMĖS DIENĄ KARTU!

Susitinkame Mykolo Oginskio dvaro žirgyne, kur nuo 11 val. vyks Plungės rajono savivaldybės, Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro, „Žinių ekonomikos forumo“ ir „Ignitis“ kartu organizuojamas renginys „Įkvėpimas žemei“ skirtas Plungės rajono 7-10 kl. mokiniams.

Renginį atidarysime su paskaita: „Ar LDK statute buvo saugoma gamta?“ Ją skaitys istorikė, TIk Tok platformoje beveik 70 tūkst. sekėjų turinti Kristina Petrauskė (Chistorikė). Įdomiai ir netipiškai atsakys į klausimus: kuomet Lietuvoje imta daugiau rūpintis gamta?

Pirmosios paskaitos verta nepraleisti, nes iš kart po jos, visus kviesime burtis į komandas ir išsibandyti savo žinias bei sumanumą aplinkosaugos temoje. Susiremti protais kvies žinomas televizijos laidų vedėjas, komikas ir protų mūšių asas Paulius Ambrazevičius.

Viso renginio metu, dalyvių lauks šurmulinga tvarių dirbtuvių mugė. Jos metu, kviesime pabandyti atidaryti prizų dėžę – tam komandoms reikės sutelkti visas žinias sprendžiant galvosūkius. Lauks net keletas „pasidaryk pats“ (DIY) kūrybinių dirbtuvių, blitz klausimų turnyras su prizais, daugiau žinių apie tvarų maisto vartojimą, atsinaujinančią energetiką, rūšiavimo varžybos ir kūrybiškiausio(-sios) mokinio(-ės)

Skip to content