Šie metai Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centrui ypatingi. Gegužės 7 dieną Žemaičių dailės muziejuje buvo paminėti du svarbūs jubiliejai – Pedagoginės psichologinės tarnybos 30-metis ir Neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei kvalifikacijos tobulinimo skyriaus 20-metis. Renginio tema – „Patirtis, kuri įkvepia – ateitis, kuri vienija“.
Į renginį atvykstančius svečius pasitiko fortepijono muzika – grojo Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokytoja ekspertė, kompozitorė Vaiva Purlytė. Tuo tarpu besirenkantys svečiai turėjo galimybę palikti savo potėpį ant drobės ir taip tapti bendro kūrinio dalimi.
Šventėje dalyvavo ir susirinkusiuosius sveikino Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis, administracijos direktorius Dalius Pečiulis bei administracijos direktoriaus pavaduotoja Jovita Šumskienė. Sveikinimuose buvo pabrėžta centro veiklos svarba rajono bendruomenei, padėkota darbuotojams už atsakingą darbą, profesionalumą ir nuoširdų atsidavimą žmogui.
Šventę atidarė Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas, dekanas Vytautas Gedvainis, pabrėžęs Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro svarbią misiją – tarnystę žmogui, bendruomenei ir švietimui. Sveikinimo žodį tarė ir Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro direktorė Vida Mylimienė. Direktorė dėkojo centro darbuotojams, partneriams ir visiems, prisidedantiems prie prasmingų veiklų įgyvendinimo. Savo kalboje ji akcentavo bendrystės, pagalbos žmogui ir nuolatinio bendradarbiavimo svarbą, linkėdama, kad centras ir toliau išliktų vieta, kurioje kiekvienas sulaukia palaikymo, supratimo ir įkvėpimo augti.
Renginio metu Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro Pedagoginės psichologinės tarnybos vedėja Jūratė Karalienė skaitė pranešimą „30 metų augimo kartu“, kuriame apžvelgė tarnybos veiklos kelią, svarbiausius pokyčius bei reikšmingiausius pasiekimus.
Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir kvalifikacijos tobulinimo skyriaus vedėja Vilma Ruginytė skaitė pranešimą „Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir kvalifikacijos tobulinimo skyriaus patirtys“. Pranešime ji pristatė skyriaus veiklos augimą, įgyvendintas iniciatyvas bei sukauptą patirtį, stiprinant suaugusiųjų mokymąsi ir profesinį tobulėjimą.
Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro skyrių veiklos yra labai plačios ir apimančios įvairias pagalbos bei švietimo sritis, todėl renginio temą ir centro veiklos prasmę itin jautriai atliepė Pauliaus Kovo skaitytas pranešimas „Gyvenimas audroje“. Pranešimas kvietė susimąstyti apie vidinę stiprybę, gebėjimą įveikti iššūkius ir bendrystės svarbą sudėtinguose gyvenimo etapuose.
Jaukią ir šventišką atmosferą renginio metu kūrė Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokinių atliekami muzikiniai kūriniai, papildę renginį jautriomis ir įsimintinomis akimirkomis.
Svarbia renginio dalimi tapo Plungės rajono savivaldybės mero padėkos darbuotojams už atsakingą darbą, profesionalumą ir reikšmingą indėlį į švietimo pagalbos bei suaugusiųjų švietimo stiprinimą rajone. Džiaugiamės sulaukę kolegų ne tik iš Plungės rajono savivaldybės, bet ir iš Rietavo savivaldybės, Akmenės, Mažeikių, Telšių, Raseinių, Tauragės, Šilalės, Šilutės, Palangos, Klaipėdos miesto bei Klaipėdos rajono. Jų dalyvavimas dar kartą parodė stiprų tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir bendrystę švietimo pagalbos srityje.
Šventinį renginį vainikavo bendra visų dalyvių nuotrauka Oginskio rūmų terasoje, įamžinusi šiltą bendrystės ir jubiliejinės šventės akimirką. Dėkojame Žemaičių dailės muziejaus darbuotojams už pagalbą organizuojant renginį, nuoširdų bendradarbiavimą ir svetingą aplinką.








































