Menu Close

UŽBAIGTI „SOCIALINIO IR EMOCINIO UGDYMO – PREVENCINĖS LIONS QUEST PROGRAMOS „RAKTAI Į SĖKMĘ“ DIEGIMAS MOKYKLOJE“ TĘSTINIAI MOKYMAI

Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centras bendradarbiaudamas su Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriumi, Plungės „Ryto“ pagrindine mokykla ir VšĮ LIONS QUEST LIETUVA sėkmingai įgyvendino 40 valandų tęstinius mokymus „Socialinio ir emocinio ugdymo – prevencinės LIONS QUEST programos „Raktai į sėkmę“ diegimas mokykloje“. Mokymuose dalyvavo 40 mokytojų, kurie pamokas veda arba ves 9-12 klasių mokiniams.

Programos misija: padėti suaugusiems ugdyti sveikus, gabius, atsparius, rūpestingus ir atsakingus jaunuolius.

Tikslą galima pasiekti mokyklos bendruomenę mokant nuosekliai plėtoti socialinį ir emocinį ugdymą, susitelkus ir vadovaujantis aiškiomis instrukcijomis.

Programa parengta vadovaujantis visuminio vaikų ugdymo požiūriu. Socialinis, emocinis ir prevencinis ugdymas yra svarbus bet kuriame amžiaus tarpsnyje. Žmogaus brendimo procesas nesibaigia sulaukus pilnametystės. Tyrimai patvirtina, kad įgūdžiai, kurie buvo ugdomi vaikystėje, paauglystėje, turi būti stiprinami vėlyvojoje paauglystėje, jaunystėje, tai yra, tokį laiko tarpą, kokį suaugusieji gali padėti jaunam žmogui stiprinti savo įgūdžius, o tai reiškia, kad tol, kol jaunas žmogus yra susietas su švietimo sistema.

 

Skip to content