Menu Close

Naujos technologijos senjorams

Erasmus + projektas Nr. 2017-1-PL01-KA204-038530, kuriame partnerių teisėmis dalyvauja centro komanda. Projektas prasidėjo 2017 metų gruodžio mėnesį ir baigsis 2019 metų lapkričio mėnesį.

Projekto tikslas – didinti mūsų visuomenėje vyresnio amžiaus žmonių veiklas, ypač IT įgūdžių srityje.

Tikslinės grupės:

  • žmonės, turintys 50 ir daugiau metų, kurie nori įgyti patirties naudojant kompiuterį ir internetą naudingu ir saugiu būdu.
  • jauni žmonės, kurie nori dirbti su senjorais ir įgyti patirtį dirbdami su jais, pavyzdžiui, kaip savanoriai ar instruktoriai, bei nori tobulinti įgūdžius ir žinias dirbant su žmonėmis, mokytis iš vyresnio amžiaus žmonių.

Projekto metu sukursime septynias programas informacinių technologijų kompetencijoms tobulinti šiose srityse:

Kompiuterio naudojimo pagrindai,

Interneto naršymo pagrindai,

Elektroninė bankininkystė asmeniniam naudojimui,

Elektroninės parduotuvės,

Paslaugų užsakymas internetu,

Saugus interneto vartojimas,

Socialinių tinklų naudojimas.

Pagyvenusiems žmonėms reikia naujų įgūdžių naudojant kompiuterį, kad palengvinų kasdienį gyvenimą, nes atsiranda vis daugiau skaitmeninių įrankių ir paslaugų, kurias naudoti vyresnio amžiaus žmonėms nėra paprasta. Vyresnio amžiaus žmonėms trūksta kursų, kur juos mokytų naudoti šias technologijas.

Projektas ,,Naujos technologijos senjorams“ suteiks galimybę Plungės senjorams patobulinti savo žinias technologijų naudojim kasdieniame gyvenime, o jaunuoliai – savanoriai, kurie dalyvaus senjorų mokymuose ir padės instruktoriui, įgis patirties dirbant su žmonėmis. Ši savanoriško darbo patirtis bus naudinga jaunuoliams renkantis savo tolimesnį kelią gyvenime.

Projekto tinklapis.

Skip to content